shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» – «Арсенал-Київщина». Післяматчеві коментарі гравців

Гравці «Поділля» Владислав Охрончук, Алішер Якубов (на фото) і Олександр Музичук поділилися своїми враженнями від переможного домашнього матчу з «Арсеналом-Київщина» (3:2).

Алішер Якубов: «Ми налаштовувались на перемогу, бо це наш прямий суперник, і нам потрібно підійматися в турнірній таблиці. Пропустили два незрозумілих гола, але зібрались. Всі були налаштовані на ворота, і фарт нам допоміг, тому вдалося дотиснути суперника і перемогти. Можливо, в кінці матчу було важкувато, але все одно хлопці на морально-вольових якостях витримали натиск. Ми також проводили контратаки і мали моменти».

Владислав Охрончук: «У кожному матчі потрібно завжди грати до кінця, як би він не складався. Чи була у команди впевненість, що ми відіграємося і переможемо? Особисто у мене була. Що стосується голу, завжди приємно забивати, тому гол приніс мені позитивні емоції, а команді допоміг перемогти. Мені комфортніше діяти на позиції центрального захисника, але треба вмісти грати на всіх позиціях, тому особливих проблем для мене це не створює».

Олександр Музичук: «Думаю, ми заслужили цю перемогу. Були на голові сильніші за суперника, але на початку матчу припустилися двох помилок і пропустили два м’ячі. Потім ми зібралися і забили класні голи, тому всі молодці. Все по грі. Після 0:2 я міг уявити, що ми можемо здобути нічию, а ось про перемогу і не думав. Це дуже важлива перемога для нас у психологічному плані, адже довго не вигравали. Будемо налаштовуватись взяти очки і у матчі з «Тепловиком».