ДЮФЛ. Загальна перемога «Поділля» у хмельницькому дербі

Сьогодні перші команди «Поділля» у вікових категоріях U-15 і U-17 провели матчі 20 туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України.

У рамках цього туру на «Поділля» очікувало хмельницьке дербі – протистояння зі своїми однолітками з ДЮСШ №1. Обидва матчі зібрали чимало глядачів на трибунах спорткомплексу «Поділля».

Спочатку на поле вийшли старші хлопці і видали дуже цікавий поєдинок, який врешті-решт завершився без голів, та цей рахунок не передає тієї напруги, яка була на полі, а гольових моментів обидві команди створили стільки, що їх могло би вистачити на декілька матчів. Якщо у першому таймі перевагою володіли підопічні Аркадія Баталова, то після перерви вже суперник більш гостро виглядав попереду.

«Поділля» U-17 –  ДЮСШ-1 U-17 0:0

А ось у матчі п’ятнадцятирічних такої боротьби не вийшло, адже юні футболісти «Поділля» (на фото) володіли тотальною перевагою на протязі усього ігрового часу, хоча після першого тайму програвали з рахунком 0:1. Та після перерви підопічні Руслана Соболевського і Віталія Костишина нарешті втілили свою перевагу у забиті м’ячі. Спочатку Олександр Бачинський ударом у падінні зрівняв рахунок, а незадовго до фінального свистка Віталій Нерух головою замкнув подачу з флангу. Всі питання про переможця зняв все той же Бачинський, який влучно пробив у нижній кут після швидкої атаки своєї команди.

«Поділля» U-15 –  ДЮСШ-1 U-15 3:1 (0:1)
Голи у «Поділля»:  Бачинський, 2, Нерух