shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«У Хмельницькому грали серцем». Сюжет програми «Україна футбольна»

Матч «Поділля»  – «Арсенал-Київщина» привернув особливу увагу програми «Україна футбольна».

А з віп-ложі стадіону за протистоянням аутсайдерів Другої ліги спостерігав заслужений тренер України Анатолій Бузник, який нині очолює студентську збірну України. Його увага була прикута до лідера атак «Поділля» Алішера Якубова.

«Для вболівальників була дуже цікава гра. Хочу відзначити, що організація і відвідуваність матчів у Хмельницькому може бути прикладом для всієї ПФЛ. Вболівальники дуже тепло і яскраво підтримували свою команду», – відзначив Анатолій Бузник.

«Варто сказати, що гравці «Арсенал-Київщини» поринули у ейфорію після вдалого початку. Здавалося, що господарі опустили руки, але вболівальники підтримували команду і гнали її вперед. Помилка голкіпера «Арсеналу-Київщина» призвела до того, що «Поділля» забило один м’яч, а в кінці тайму і другий. На перерву одна команда пішла на піднесенні».

«Моя місія була в тому, щоб переглянути лідера «Поділля» Алішера Якубова, адже він у сфері інтересів студентської збірної. Він провів непоганий матч і приніс своїй команді перемогу, загостривши турнірну боротьбу. Хмельницька команда підрівнялась до інших, хоча відставала, і зараз будемо очікувати дуже цікавої розв’язки чемпіонату».

«Кандидатів у збірну достатньо багато. Звертають на себе увагу бомбардири своїх команд, той же Якубов. Ті футболісти, які навчаються у вищих навчальних закладах і грають на професійному рівні, будуть запрошуватись у збірну, якщо ми погодимо це з клубами», – підсумував досвідчений спеціаліст.