«Поділля» U-19 не дотиснуло «Тепловик-ДЮСШ-3»

Юнацька команда «Поділля» U-19 провела останній домашній матч у чемпіонаті і зіграла внічию з «Тепловиком-ДЮСШ-3» (Івано-Франківськ), хоча у цьому поєдинку довелося протистояти і арбітрам.

Відзначимо, що у першому колі хмельничани поступились супернику з рахунком 1:6, тому сьогодні прагли взяти реванш, хоча шансів зачепитися за першу трійку команд, які продовжать боротьбу в чемпіонаті, у «Поділля» були лише теоретичні.

Свої серйозні плани господарі підтвердили вже на третій хвилині матчу, коли Ян Морговський скористався передачею Андрія Наконечного, увірвався у карний майданчик гостей і влучно пробив у ближній кут. Могли підопічні Олександра Ірклаєнка ще до перерви подвоїти перевагу, а натомість двічі пропустили. Спочатку головний рефері поставив сумнівний пенальті за гру рукою Віталій Миколайчука, а ще за десять хвилин Андрій Богославський не вгледів за нападником «Тепловика» Андрієм Слободяном і дозволив йому втілити в гол вихід один на один.

Відзначимо, ще у першому таймі «відзначилась» бригада арбітрів на чолі з тернополянином Андрієм Садковським, а упередженість головного рефері до господарів виявлялась у великій кількості невиправданих фолів і суперечливих епізодів, в яких він постійно ставав на сторону івано-франківців. Тим не менш, після перерви «Поділля» вдалося відновити паритет, коли Морговський промчався по лівому флангу і пробив з гострого кута – голкіпер на такий постріл зреагував, але був не в силах допомогти свої команді, коли Владислав Чуловський на дальній стійці таки переправив м’яч у сітку.

Той же Чуловський просто зобов’язаний був забивати і третій м’яч «Поділля» у цій зустрічі, коли завершував стрімкий прохід Морговського, але з лінії воротарської пробив над поперечиною. Мав свій момент оформити дубль і Ян, але відверто пробачив суперника. Як наслідок – бойова нічия 2:2, але з відчутним суддівським присмаком.

«Поділля» U-19 – «Тепловик-ДЮСШ-3» U-19 2:2
Голи: Морговський, 3, Чуловський, 75 – Вацеба, 28 (з пенальті), Слободян, 38

«Поділля»: Шевченко, Орошкевич (Баглай, 59), Богославський, Майко, Безпалько (Плігузов, 84), Лівандовський, Миколайчук, Резанов (Соловей, 63), Морговський, Чуловський, Наконечний

Після цієї нічиєї «Поділля» залишилось на п’ятій сходинці в турнірній таблиці чемпіонату, маючи у своєму активі 18 очок. Останній матч у цьому сезоні наші хлопці зіграють за тиждень, 24 травня, у Рівному проти місцевого «Вереса».