shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

ФК «Поділля» просить вболівальників дотримуватись правил поведінки

Перед останніми турами чемпіонату ФК «Поділля» отримав рекомендації ФФУ і ПФЛ щодо правил поведінки на стадіоні.

Футбольний сезон в Україні підходить до кінця, а хмельницькому «Поділлю» залишилось провести лише одну домашню гру. ФК «Поділля» сподівається на підтримку вболівальників, але закликає дотримуватись правил поведінки на стадіоні, а  саме звернути увагу на такі моменти:

– Не використовувати піротехнічні засоби чи інші засоби, що можуть призвести до пожежі;
– Не заходити на ігрове поле і бігові доріжки до матчу, під час гри і після фінального свистка, до того, як команда суперника і арбітри залишать поле;
–  Утримуватись від провокуючих дій щодо вболівальників, футболістів і тренерів команди-суперника та пропагування расизму.

Бюджет ФК «Поділля» цього сезону вже відчув на собі різного роду штрафи за порушення правил поведінки на стадіоні, тому просить вболівальників звернути увагу на ці рекомендації.

Доводимо до відома, що згідно пункту 8 Додатку 2 Дисциплінарних правил ФФУ, обов’язковий грошовий внесок за використання вболівальниками одного предмету з піротехнічних засобів та інших предметів до, під час та після проведення матчу (бенгальські вогні, петарди, файєра, димові пристрої, паління паперу, здійснення пострілів піротехнічними пристроями та інших дій): 500 грн. У випадку систематичного використання піротехнічних засобів може бути застосовано нефінансові санкції, передбачені ст. 6.

Останній негативний досвід з Премєр-ліги додає занепокоєння, адже матч 32-го туру УПЛ «Дніпро» – «Волинь» був перерваний на початку другого тайму через витівки вболівальників, які жбурляли на поле піротехнічні засоби. «Дніпро» тепер має сплатили чималий штраф і йому буде зараховано технічну поразку.

На стадіоні ведеться відеозйомка, тому у випадку порушень правил поведінки клуб буде змушений притягнути до відповідальності порушників або звернутись до правоохоронних органів.

ФК «Поділля»