«Поділля» здобуло впевнену перемогу над «Реал Фармою»

У рамках 32 туру Другої ліги хмельницьке «Поділля» вдома розгромно переграло одного із претендентів на Першу лігу – «Реал Фарму» (3:0).

Навіть і не потрібно говорити, яке значення цей матч мав для «Поділля», адже зараз кожне очко на вагу золота у відчайдушній боротьбі за виживання. Щоправда, і для «Реал Фарми» останні матчі дуже важливі, тому що одесити продовжують претендувати на місце в плей-офф.

Але перші хвилини продемонстрували, що одна команді сьогодні набагато більше прагне перемоги, та й швидкий гол зробив свою справу. Вже на сьомій хвилині результативною видалась подач з кутового у виконанні Олександра Музичука, а Олександр Чернецький вдало зіграв на випередження і з лінії воротарської головою переграв голкіпера суперника.

Одразу ж господарі могли подвоювати свою перевагу, адже Алішер Якубов вийшов на побачення з голкіпером суперника, впевнено його переграв, та ось влучити в порожні ворота не зумів. Небезпечно пробивав і Олексій Колесников, та про ці моменти скоро вболівальники і не згадували, адже Музичук отримав розкішну передачу від Джурка, ефектно обіграв захисника суперника і невідпорно пробив у дальній кут.

А за чотири хвилини Олександр довів рахунок до розгромного, коли відгукнувся на верхову передачу від Богдана Савчука, відірвався від опікунів і м’яко перекинув голкіпера суперника – 3:0! На трибунах у ці секунди була несамовита радість, як і на лавці запасних «Поділля» та у віп-ложі стадіону, де вітання приймав президент «Поділля» Євген Бейдерман.

Лише після перерви «Реал Фарма» налагодив гру попереду і почав створювати загрозу володінням Савчука. Можна згадати стійку після пострілу головою Новицького і чудову гру на лінії воріт Миколи Дударенка, який підстрахував голкіпера, та хмельничани також відповідали своїми гострими епізодами. Мали хороші моменти для взяття воріт Макарченко, Колесников і Майко, але найкращий момент у другому таймі не використав Якубов, який вже в компенсований час заробив пенальті. Нажаль, переграти воротаря «фармацевтів»  капітану «Поділля» не вдалося.

Фінальний свисток зафіксував впевнену і дуже потрібну перемогу «Поділля», яка дозволила хмельничанам піднятися одразу на чотирнадцяте місце в турнірній таблиці чемпіонату. А вболівальники отримали величезну порцію яскравих футбольних емоцій і надію на те, що ця молода команда в майбутньому зможе вирішувати зовсім інші завдання.

27 травня «Поділля» очікує останній виїзд у цьому сезоні.  В суперниках міцний середняк чемпіонату – «Енергія» з Нової Каховки.

«Поділля»  – «Реал Фарма» 3:0
Голы: Чернецький, 7, Музичук, 34, 38

«Поділля»: Савчук, Джурко, Дударенко, Охрончук, Гресь (Морговський, 59), Ліповуз, Чернецький, Музичук (Майко, 72), Колесников, Шпиця (Макарченко, 72), Якубов. Запасні: Шевченко, Муляр, Богославський, Худік. В.о. головного тренера: Аркадій Баталов.

«Реал Фарма»: Георгіца, Віксич, Новицький, Бабенцов, Какушин (Грубий, 61), Серденюк, Задойко (Хромих, 42), П’ятов (Костюк, 46), Поліщук, Бондаренко, Дубина. Запасні: Кравченко, Бичков, Нахаба, М.Лиховидов. Головний тренер: Ігор Корнієць

Попередження: Музичук, 41, Дударенко, 85 — Какушин, 18, Костюк, 49, Віксич, 89, Бабенцов, 90+3

На 90+4 хвилині Якубов не реалізував пенальті (воротар)