shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» – «Реал Фарма». Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу керманич «Поділля» Аркадій Баталов і президент «Реал Фарми» Микола Лиховидов поспілкувались з журналістами.

Виконувач обов’язків головного тренера «Поділля» Аркадій Баталов:

– Ви мали побачити, що місто має хорошу молоду команду. Ми завжди казали, що у нас хороша команда, але з самого початку щось не пішло. Думаю, всі отримали задоволення від матчу, хоча протистояли серйозному супернику, якому поступились у першому колі. І сьогодні «Реал Фарма» створив нам чимало проблем, та й ще графік матчів зараз непростий, адже хлопці не встигають відновлюватись. Добре, що перед «Енергією» маємо перерву. Хлопці молодці, я дуже задоволений командою. Нарешті вони повірили у себе.

– Яка гра більше додала впевненості – з «Арсеналом-Київщина» чи з «Тепловиком-Прикарпаття»?

– Остання. Хлопці добре там зіграли, але так сталося, що ми поступились. Розраховував, що ми і там візьмемо очки. Та хлопці відчули впевненість, тому і так все вийшло сьогодні.

– Після матчу у Івано-Франківську ви критикували Музичука. Як вам сьогодні його гра?

– Музичук дуже хороший гравець, та є моменти, коли у нього має бути більше запитань до себе, ніж до тренера. Коли він почав правильно грати, ви побачили, що з цього вийшло. Він має виплескувати свій потенціал на футбольному полі. Але навіть це ще не справжній Музичук, адже він грає тільки на 60% свого потенціалу. У нас всі хороші гравці. Ось Алішер тягне ковдру на себе, адже хоче стати кращим бомбардиром, та не йде трохи, тому і переживає. Хмельницький має дуже хорошу команду.

– Як і минулого разу, перед матчем були впевнені у перемозі?

– Сьогодні я не був впевнений у перемозі, але знав, що хлопці вийдуть і покажуть хороший футбол. Вони і раніше грали у хороший футбол, та були трішки замкнені.

– Команда напрацювала на вихідні?

– Вихідний тільки один, адже 27 травня матч з «Енергію», а  їхати потрібно майже 600 кілометрів. Там намагатимемося також грати у футбол. Ще всі питання в таблиці не зняті.

Президент «Реал Фарми» Микола Лиховидов:

– Можу сказати, що «Поділля» сьогодні було на голову сильнішим. Я попереджав хлопців, що передостаннє місце – це не місце «Поділля», адже це дуже сильна команда. Рахую, це найатлетичніша команду Другої ліги, і це вони довели. Нам важко даються матчі на виїзді, а сьогодні наші сильні сторони стали слабкими, і всі наші напрацювання не подіяли. Так, мали хороші моменти, але не забили, тоді як «Поділля» забило після першого кутового і одразу зловило кураж.

Після цього нам довелося розкриватися і йти вперед, та проти швидких гравців суперника нам було важкувато, адже маємо більш віковий склад гравців і менш рухливий. Окремі гравці зіграли непогано, але м’яч відмовлявся залітати у ворота господарів. Коли давить рахунок 0:3, то дуже непросто грати. Подякував хлопцям за другий тайм, а гру ми програли до перерви. Шкода, що програли з таким рахунком, адже для нас важлива різниця забитих і пропущених м’ячів. Але я вам скажу, що нам простіше грати проти таких команд, як «Рух», ніж проти «Поділля», тому як важно зібрати і мотивувати гравців. Виявилося, що «Поділля» навіть сильніше за «Кремінь».  Попереджав мене президент «Поділля» перед грою, що вони переможуть, і стримав свою обіцянку, тому це людина слова.

Ми програли битву, але не війну. Ми ще нічого не втратили. Попереду дві гри. Будемо виходити і перемагати «Рух» – іншого виходу не маємо.

Прес-слуба «Поділля»