«Поділля» зазнало поразки у Новій Каховці

У рамках 33 туру Другої ліги «Поділля» поступилося на виїзді «Енергії». Рахунок 4:2 на користь господарів.

«Поділля» їхало у Нову Каховку за очками і не приховувало цього. І очки були важливі не тільки у розрізі турнірної боротьби за виживання, але й для того, щоб перервати жаливу серію виїзних поразок. На жаль, серія продовжилась.

Швидкі пропущені голи стали справжньої ахіллесовою п’ятою хмельничан у цьому сезоні, і ця хвороба знову дала про себе знати, адже вже на 14-й хвилині матчі підопічні Аркадія Баталова опинилися у ролі наздоганяючого, коли подарували м’яч супернику, а Тарас Ковальчук з-за меж карного майданчика м’яко перекинув голкіпера і захисників «Поділля».

До другого гола у ворота Савчука призвела вже помилка у центрі поля, та й не вгледіли гості за найкращим бомбардиром «Енергії» Романом Бочаком, який подвоїв перевагу своєї команди. Щоправда, перший тайм «Поділля» все ж таки закінчувало на позитиві, адже захисник «енергетиків» Олександр Квачов після подачі зі штрафного у виконанні Олександра Музичука зрізав м’яч у власні ворота.

Гол у роздягальню мав додати мотивації хмельничанам, але другий тайм розпочався з атак господарів, які володіли перевагою і впевнено просувались до воріт Богдана Савчука. Голкіперу «Поділля» декілька разів доводилось вступали в гру, та невпевнена гра захисної ланки призвела і до третього м’яча у його ворота. І знову відзначився Роман Бочак, який вже за три хвилини зняв всі питання про переможця, оформивши хет-трик.

Єдине, що вдалося «Поділлю» до кінця матчу, так це уникнути розгрому. Вже в компенсований час відзначився Владислав Гресь, який завершив флангову передачу Олександра Музичука. Фінальний свисток арбітра зафіксував чергову виїзну поразку хмельничан.

Перемоги «Металурга» і  «Арсенала-Київщина» у паралельних матчах змусили хмельничан знову повернутись на передостанню сходинку в турнірній таблиці, і лише по додатковим показникам наші хлопці випереджають «Суднобудівнвик».  Про значення останнього матчу чемпіонату проти «Іллічівця-2», який відбудеться 2 червня на полі спорткомплексу «Поділля», в такій ситуації у говорити недоречно.

«Енергія» – «Поділля» 4:1
Голи: Ковальчук, 14, Бочак, 37,63,66 – Квачов, 42 (у власні ворота), Гресь, 90+1

«Енергія»: Старченко, Прокіпчук, Стеценко (Грабець, 71), Квачов, Процишин, Дедяєв, Волков, Ковальчук (Молочко, 58), Шастал, Россохатий (Гайдаєнко, 68), Бочак. Запасні: Зелінський, Бондаренко, Пільтенко, Мись. Головний тренер: Олег Федорчук.

«Поділля»: Савчук, Джурко (Макарченко, 46), Дударенко, Охрончук, Гресь, Чернецький (Муляр, 75), Ліповуз, Шпиця (Морговський, 58), Музичук, Колесников, Якубов. Запасні: Дворник, Худік, Бабак. В.о. головного тренера: Аркадій Баталов.

Попередження: Ковальчук, 30, Прокіпчук, 90+2 – Колесников, 62