shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Команди «Поділля» U-9 та U-10 взяли участь у турнірі до Дня захисту дітей

Сьогодні на полі спорткомплексу «Поділля» відбувся турнір, присвячений дню захисту дітей, який  святкуватимуть 1 червня.

У турнірі взяли участь дитячі команди «Поділля» і ДЮСШ №1 2007 та 2008 років народження, а родзинкою цього свята стало те, що нагороджували учасників поважні гості – президент Федерації футболу України Андрій Павелко, перший віце-президент федерації Вадим Костюченко і  віце-президент федерації Василь Орлецький.

Перемогу у турнірі здобула команда ДЮСШ №1 2008 року народження, але без подарунків не залишився жоден учасник, у тому числі підопічні тренерів «Поділля» Віталія Балицького і Сергія Туза. Федерація футболу Хмельницької області нагородила хлопчаків медалями і кубками, а Федерація футболу України – м’ячами.

Відвідав захід і президент «Поділля» Євген Бейдерман, який вже неодноразово наголошував, що клуб акцентує увагу саме на розвитку своєї талановитої молоді.

«На протязі семи років ми демонструємо результати своєї роботи. Маємо десять вікових груп, команду U-19 і професійну команду. Одразу шість команд наших команд приймає участь у всеукраїнських змаганнях, і нашу роботу вже відзначають експерти, називаючи наш клуб одним з тих, які найбільше розвиваються в Україні. Ми виховуємо молодь, яка дійсно має перспективу, тому важливо приділяти увагу розвитку дитячо-юнацького футболу», – відзначив Євген Бейдерман у розмові з журналістами.

Прес-служба «Поділля»