shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Євген Бейдерман взяв участь у форумі ФФУ «Стратегії-2030»

У рамках візиту президента Федерації футболу України Андрія Павелка до Хмельницької області в нашому місті відбулась чергова зустріч всеукраїнського обговорення концепції розвитку футболу в Україні.

Четверта зустріч форуму «Стратегії-2030» була організована для футбольних функціонерів з Вінницької, Рівненської, Волинської, Хмельницької і Житомирської областей. Взяв участь у форумі і президент хмельницького «Поділля» Євген Бейдерман, який водночас займає посаду президента Дитячо-юнацької футбольної ліги України в Хмельницькій області.

Саме розвитку дитячо-юнацького сектору і приділи особливу увагу під час зустрічі. Функціонери зупинились на положеннях розвитку дитячого футболу, розробки єдиної програми підготовки тренерів і необхідності зміни програм тренування в українських ДЮСШ.  Всі пропозиції і зауваження будуть враховані при створенні фінальної концепції програми «Стратегії-2030».

«Стратегія-2030» – системна програма розвитку футболу в Україні. Документ є спільним проектом ФФУ та партнера УЄФА – компанії «Ернст енд Янг». Концепція складається з кількох основних розділів. Перший – «СТАРТ» розрахований на період до 2020 року і передбачає програми розвитку стадіонів, підготовки тренерів, адміністрування, розвитку футболу в регіонах та нову систему виховання футбольних талантів.

Очільник ФФУ Андрій Павелко також відзначив роботу Євгена Бейдермана по розвитку дитячо-юнацького футболу в регіоні за останні роки і спробу побудувати європейську вертикаль у професійному клубі з виховання перспективної молоді, яка в майбутньому зможе голосно заявити про себе.

Прес-служба «Поділля»