«Поділля» на переможній ноті завершує сезон

У рамках 34 туру чемпіонату «Поділля» здолало у рідних стінах «Іллічівець-2» і зберегло за собою місце у Другій лізі.

Пересічному вболівальнику навіть не потрібно було говорити, яке значення має результат домашньому матчу з «Іллічівцем-2». Всі чудового розуміло, що лише перемога гарантовано залишає за хмельничанами місце у Другій лізі і професійний статус.

Вже на 7-й хвилині матчу така потрібна перемога могла стати ближчою, якби Артем Макарченко поцілив у рамку після флангової передачі. Невдовзі можливість відзначитись отримав капітан і кращий бомбардир «Поділля» Алішер Якубов, та його хитрий постріл зі штрафного потягнув голкіпер гостей Владислав Михайленко.

Можна ще згадати небезпечні удари у виконанні Олександра Музичука і Яна Морговського, а ось азовці огризнулись лише на початку другого тайму, і ледь не забили. На допомогу Сергію Дворника прийшла стійка воріт, яка прийняла на себе постріл впритул капітана «Іллічівця-2» В’ячеслава Калініна.

Цей епізод додав занепокоєння місцевим фанам, але їх трохи заспокоїв Олексій Колесников, який на 70-й хвилині відгукнувся на проникаючу верхову передачу Музичука, звільнився від опіки суперника і  в один дотик переправив м’яч у ворота гостей – 1:0.

Та героєм останніх хвилин став голкіпер хмельничан Сергій Дворник, який дуже впевнено зіграв у рамці, а в одному із епізодів двічі врятував свою команду і загасив справжню пожежу у карному майданчику «Поділля». Фінального штурму маріупольців господарі уникнули і довели справу до перемоги, завдяки якій команда піднялась на чотирнадцяту сходинку і з гордо піднятою головою завершила чемпіонат. Другій лізі у Хмельницькому бути!

А далі була несамовита радість гравців, промова президента клубу Євгена Бейдермана у роздягальні і настанови головного тренера, який вже подумками у наступному сезоні.

«Поділля» – «Іллічівець-2» 1:0
Гол: Колесников, 70

«Поділля»: Дворник, Гресь (Худік, 80), Дударенко, Охрончук, Музичук, Ліповуз, Чернецький, Макарченко (Джурко, 62), Морговський (Бабак, 58), Колесников, Якубов. Запасні: Шевченко, Муляр, Богославський, Шпиця. В.о. головного тренера: Аркадій Баталов.

«Іллічівець-2»: Михайленко, Бабій (Крашневський, 46), Сенецький, Афендулов, Савін, Калінін, Білокінь, Савчук, Буй, Волк, Мочевинський (Маленко, 68). Запасні: Лисюк, Проданов. Старший тренер: Олександр Волков.

Попередження: Савін, 62, Білокінь, 86