shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» – «Іллічівець-2». Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу керманич «Поділля» Аркадій Баталов і старший тренер «Іллічівця-2» Олександр Волков поспілкувалися з журналістами.

Аркадій Баталов, в.о. головного тренера «Поділля»:

– Якщо говорити по грі, то ми очікували, що буде дуже важкий матч. Ви маєте розуміти наше турнірне становище. Можу сказати, що сьогодні грали не тільки на полі, адже проти нас дуже добре працюють. Вдячний команді за потрібний результат. Все ж таки сьогодні грали на результат, а краса гри відійшла на другий план. Ми досягли того, що планували – залишили команду у Другій лізі згідно регламенту. Тому вболівальники будуть мати можливість ще один сезон дивитися на команду, а якщо говорити в цілому по сезону, ми очікували, що буде важко.

– В перерві слідкували за результатами інших матчів? «Поділля» влаштовувала і нічия…

– Я не слідкував, адже знав, що якщо виграємо, то залишимося у Другій лізі. Результати минулого туру викликали у нас здивування. Так, ми прораховували варіанти, але після матчів минулого туру було важкувато. Також в плані психології надломила поразка у Новій Каховці. У матчі з «Енергію» треба було трошки по іншому побудувати гру, але  це мій прорахунок. Сьогодні провели зміни.

Ви ж бачили, що у другому колі всі команди підрівнялись, тому явних аутсайдерів не було. Всі б’ються за очки.  Я вдячний команді і вдячний Євгену Станіславовичу Бейдерману за те, що створив цей клуб. Мер міста поставив таке завдання, а Євген Станіславович це завдання виконав. У такому тандемі ми і працювали для вболівальників, для міста.

Олександр Волков, старший тренер «Іллічівця-2»:

– Вітаю «Поділля» з перемогою. Все ж таки суперник знайшов свій момент і реалізував, хоча я попереджав своїх гравців. Знову наступаємо на одні й ті ж самі граблі. Якщо суперник не може нічого придумати, то наш гравець не дограє момент. Ми мали моменти, але м’яч то в штангу, то в голкіпера, то повз ворота. Авжеж, хотілося б кращої реалізації.

Незадоволений якістю гри своєї команди і деякими гравцями. Так, старались і намагались, але не дотиснули. Калінін головою влучив у стійку, а в одному з епізодів м’яч потрапив в руку гравця «Поділля» у карному майданчику господарів. Не буду нічого казати за арбітра, адже ви все бачили. Ми самі винні в тому, що так сталося. Будемо розбиратись. Вітаю всіх з закінченням чемпіонату. У Хмельницькому повинна бути хороша команда . Підтримуйте команду не тільки в хороші хвилин, але й у складні. Ще з радянських часів пам’ятаю, що тут завжди була самобутня команда.

– Яке майбутнє у «Іллічівця-2»?

– Поки не знаю. Ви ж знаєте, що перша команда вийшла в Прем’єр-лігу, тому у структурі мають бути також команди U-21 та U-19. Будемо перелаштовуватись. Ті гравці, які по віку підходять для U-21 чи U-19, залишаться, а з рештою будемо прощатися. Авжеж, будемо проводити селекцію.

Прес-служба «Поділля»