shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» визначилося з планами на міжсезоння

Тренерський штаб «Поділля» на чолі з Аркадієм Баталовим склав програму підготовки першої команди до нового чемпіонату.

Тільки 2 червня підійшов до кінця чемпіонат України серед команд Другої ліги, у якому хмельницьке «Поділля» зайняло чотирнадцяте місце, а виконувач обов’язків головного тренера команди Аркадій Баталов вже подумки у новому сезоні і склав насичену програму підготовки.

Тренувальний процес у команді триває. За попередньою інформацію, новий сезон у Другій лізі розпочнеться 15 липня, а боротьба за Кубок України вже 9 липня, тому часу для підготовки не так багато. З 6 по 9 червня на гравців очікує комплексний медогляд, а це 17 спеціалістів різного профілю, які оцінять стан здоров’я гравців та їх фізичний кондиції.

А  10 червня стартує перший втягувальний збір, який проходитиме у Хмельницькому. Заняття у тренажерному залі і басейні будуть поєднуватись з біговою роботою та тренуванням на піску. Що стосується роботи з м’ячем, на протязі першого навчально-тренувального збору, який триватиме до 23 червня, команда займатиметься на трав’яному полі стадіону «Ракетник». Таке рішення пов’язане з необхідністю поберегти поле спорткомплексу «Поділля», до стану якого було чимало претензій навесні, у тому числі і від суперників «Поділля».

Другий збір з повноцінною роботою і повноцінним навантаженням триватиме з 23 червня по 3 липня. На цьому етапі заплановані контрольні матчі, але про суперників говорити ще передчасно, хоча з великою ймовірністю це будуть команди сусідніх регіонів. Відповідно, останній передігровий навчально-тренувальний цикл пройде з 3 по 9 липня.

Що стосується кадрових змін у команді, то вже відомо, що залишив «Поділля» Владислав Охрончук, який після завершення оренди повернувся до клубу, якому належить. Наразі тренерський штаб і керівництво клубу ще визначаються, хто ще залишить команду, та паралельно розмірковують над посиленням, у тому числі за рахунок вихованців власної Академії.

Прес-служба «Поділля»