«Поділля» U-14 впевнено перемогло в фіналі чемпіонату області

Сьогодні відбулись матчі за 1-4 місця чемпіонату ДЮФЛ Хмельницької області у віковій групі U-14.

Спочатку на поле спорткомплексу «Поділля» вийшли команди з Нетішина і Кам’янця-Подільского, які виявляли переможця у втішному фіналі. Перемогли нетішинці і стали третіми.  А слідом вболівальники на трибунах стали свідками хмельницького дербі у фіналі чемпіонату – «Поділля» проти ДЮСШ №1.

На протязі всього матчу «Поділля» володіло відчутною перевагою, але пішло на перерву лише з одним забитим м’ячем переваги, який на рахунку Сергія Кватернюка. Та в другому таймі підопічні Олександра Ірклієнка довели справу до розгрому і відсвяткували перемогу в чемпіонаті, а MVP фіналу сміливо можна назвати Кватернюка, який оформив хет-трик.

Переможці отримали нагороди з рук очільника федерації футболу Хмельницької області Ігоря Хібліна і президента Дитячо-юнацької футбольної ліги України в Хмельницькій області Євгена Бейдермана.

«Поділля» U-14 (Хмельницький) – ДЮСШ №1 U-14  (Хмельницкий) 4:1
Голи: Кватернюк 3, Лавренчук