shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Українець: «Мав стати гравцем «Поділля» ще взимку»

Новачок «Поділля» Вадим Українець відповів на запитання клубної прес-служби, але спершу розповів про себе.

– Футболом я почав займатися з шести років у рідних Чернівцях в системі «Буковини». Потім в моїй кар’єрі були ще ряд спортивних шкіл, у тому числі Львівський спорт-інтернат, Київський спорт-інтернат, а закінчував футбольне навчання в Чорноморську. Професійну кар’єру починав в Молдові, де провів три роки у складі «Ністру», а після спробував себе у складі друголігового «Бастіона» з Чорноморська. Потім рік відіграв в Угорщині, маю досвід виступів в чемпіонаті Польщі, а далі захищав кольори обласних команд. Останній мій клуб – це «Рочин» з Львівської області.

– Як з’явився варіант з «Поділлям»?

– Мав стати гравцем «Поділля» ще взимку. Був на оглядних в команді і зіграв проти «Буковини». Була домовленість, що я залишаюсь в команді, але виникла проблема з документами – не приходив мій трансферний лист з Польщі. Влітку вже нічого не заважало підписати контракт з «Поділлям» терміном на два роки.

– Твої очікування від хмельницького етапу у кар’єрі?

– Це можливість проявити і перевірити себе. Зараз підбирається дуже непоганий склад Другої ліги, багато обласних центрів, тому дуже хочеться продемонструвати свої здібності. Також дуже багато хорошого чув про хмельницьких вболівальників і чекаю зустрічі з ними.

– Які перші враження від перебування в команді?

– Мені все подобається. Ми вже виконали великий об’єм роботи. Хлопці в команді дуже хороші.

– З кимось був знайомий раніше?

– Тільки з Олександром Музичуком. Ми разом грали в Молдові і жили в одній кімнаті.

– Дебютувати тобі доведеться одразу у матчі з принциповим суперником…

– Я розумію, що це дербі і на трибунах буде багато вболівальників. Постараємося пройти далі в Кубку України, щоб порадувати вболівальників, керівництво і тренерський штаб. Хочеться з хорошим настроєм увійти в чемпіонат.

– Мабуть, для тебе особливим стане матч проти «Буковини»?

– Авжеж. Це моя рідня земля, мої батьки там живуть, тому для мене протистояння з «Буковиною» стане справжнім дербі.

Прес-служба «Поділля»