shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Баталов: «Хлопці втомилися від навантажень»

Виконуючий обов’язки головного тренера «Поділля» Аркадій Баталов прокоментував два спаринги своєї команди у Чернівцях.

«Все таки відчувається, що команда грала в першій лізі, – каже виконуючий обов’язки головного тренера «Поділля» Аркадій Баталов. – Так, у «Буковини» є певні свої проблеми, але на відсотків 80 вони зберегли склад. Наші ж хлопці втомилися від навантажень, а тому «Буковина» переграла нас в першому матчі з рахунком 4:1. Єдиний гол забив Артем Макарченко. Могли ще забити, але… У поразці нічого страшного не бачу. Це нормальне явище, адже гравці завершують збори і їм потрібно трохи перепочити».

«У другому ж матчі ми виграли 2:0 – забивали Джурко та Худік. Вже завтра, 5 липня, зіграємо ще один матч у Красилові проти «Случа». Не планували цей спаринг, але я вирішив все таки його провести замість тренування. Нехай хлопці побігають».

У матчах з «Буковиною» не брав учать новачок команди Артем Бельчич, який зазнав пошкодження. Але, за словами Аркадія Юрійовича, до матчу на Кубок України 9 липня проти вінницької «Ниви-В» має відновитися.

«Відновлюється і Алішер Якубов, він вже трохи зіграв у Чернівцях, – продовжує Аркадій Баталов. – Рвуться у бій і Музичук, і Ліповуз, і Гресь, і Колесников. Та поки ще рано говорити про те, хто зможе вийти на поле СК «Поділля» 9 липня».

Сайт «Є»