«Поділля» зіграло контрольний матч з красилівським «Случем»

Хмельницьке «Поділля» навідалося до Красилова, де провело контрольний з місцевим «Случем».

Гра складалась з трьох таймів по 30 хвилин і завершилась з загальним рахунком 4:3 на користь господарів.У складі «Поділля» відзначились Сергій Швець, Олексій Колесников і потенційний новачок.

У першому таймі керманич подолян награвав склад з прицілом на кубовий матч з «Нивою-В», а на поле вийшли такі футболісти: Дворник, Дударенко, гравець на перегляді, Худік, Швець, Чернецький, Морговський, Музичук, Джурко, Макарченко, Бабак.

Другий і третій тайм «Поділля» провело у такому складі: Дворник (Шевченко), Майко, Абзалов, гравець на перегляді, гравець на перегляді (Наконечний), Кльоц, Лівандовський, Шпиця, Колесников, Якубов, Соловей.

Через травми не брали участь у матчі Владислав Гресь, Андрій Муляр, Андрій Ліповуз, Віталій Миколайчук і Вадим Українець.

Екс-капітан Суднобудівника Сергій Швець, який брав участь у сьогоднішній грі, успішно пройшов перегляд і буде включений до заявки команди на чемпіонат. Після спарингу в розташуванні клубу залишився ще один потенційний новачок на позиції центрального захисника. Його доля визначиться пізніше.