shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Кадрове питання перед кубковим дербі

Хмельницьке «Поділля» продовжує підготовку до першому матчу сезону – домашнього протистояння з вінницькою «Нивою-В» у рамках попереднього етапу Кубку України.

Сьогодні команда Аркадія Баталов провела передостаннє тренування перед відповідальним матчем, яке було присвячене роботі над фізичною готовністю гравців, так і відпрацюванню різних ігрових ситуацій. Головною проблемою, з якою зіштовхнувся тренерський штаб, стали травми багатьох гравців, тому проти «Ниви-В» «Поділля» не зможе зіграти у бойовому складі.

За словами Аркадія Баталова, точно не допоможуть команді Андрій Ліповуз і Андрій Муляр, а вихід на поле Олексія Колесникова, Вадима Українця, Владислава Греся, Олександра Чернецького та Артема Бельчича під питанням. Що стосується капітана команди Алішера Якубова, він продовжує набирати свої оптимальні ігрові кондиції, адже тільки відновився після травми.

Незважаючи на таку кадрову ситуацію, хлопці налаштовані на бій і чудово розуміють, що для хмельницьких вболівальників це не простий матч, а принципове дербі. Розуміють це і тренери, але й дивляться вперед, продовжуючи переглядати потенційних новачків, які мало не щодня з’являються в розташуванні клубу.

Нагадаємо, матч «Поділля» – «Нива-В» відбудеться в неділю, 9 липня, на полі спорткомплексу «Поділля» Початок – о 18:00.

Прес-служба «Поділля»