shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Швець: «Можу закрити будь-яку позицію у лінії захисту»

Новачок «Поділля» Сергій Швець відповів на запитання клубної прес-служби і поділився очікуваннями від кубкового протистояння з «Нивою-В».

– Сергій, розкажи трішки про себе. Інформації про тебе обмаль…

– Сам я з Одеської області, але займатись футболом починав в дитячій школі київського «Динамо». Потім мене перевели до РУВФК, де і закінчив навчання. Спочатку не вдалося потрапити до професійного футболу, тому поїхав до Одеси, де вступив до інституту, провчився два роки, після чого отримав від Дениса Колчина запрошення пограти за «Жемчужину». Після «Жемужини» захищав кольори «Реал Фарми» і «Суднобудівника».

– Чому пішов з «Суднобудівника»

– Ми розійшлися добре. Не бачив сенсу залишатися в цій команді, адже хочу рости і прогресувати.

– Як з’явився варіант з «Поділлям»?

– Мені зателефонував головний тренер команди і запропонував приїхати на перегляд.

– Чим запам’яталось «Поділля» у минулому сезоні?

– Знаю, що тут дуже хороші і перспективні хлопці, з ними приємно працювати. Це бійцівська команда, яка б’ється з першої і до останньої хвилини. Цікаво спробувати свої сили на Західній Україні.

– Які твої перші враження від команди?

– Відзначу, що тренувальний процес дуже відрізняється. Тут заняття більше направлені на фізичну готовність, потрібно багато бігати, акцент на силовій роботі.

– Перехід в «Поділля» – це трамплін для тебе?

– Все буде залежати від моєї гри. Якщо буде цікаве запрошення, яке буде влаштовувати мене і керівництво клубу, то чому б ні? Хочеться піти вище, але зараз всі думки про «Поділля».

– На якій позиції найбільш комфортно себе почуваєш?

– Можу закрити будь-яку позицію у лінії захисту, але комфортніше грати в центрі оборони або на правому фланзі. В «Суднобудівнику» більше грав на позиції центрального захисника. Де мене поставить тренер, там і буду грати.

– Твої очікування від кубкового матчу?

– Будемо грати для вболівальників і добиватися максимального результату. Я знаю, що це дербі, але перед нами стоїть завдання – пройти далі.

Прес-служба «Поділля»