shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» – «Нива-В». Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу керманич «Поділля» Аркадій Баталов і головний тренер «Ниви-В» Володимир Горілий поспілкувалися з журналістами.

Аркадій Баталов, в.о. головного тренера «Поділля»:

– Результат закономірний, Вінниця нас повністю переграла. Тут навіть коментувати нема що. Ми не ставили особливих завдань на Кубок України, бо багато новачків в команді і травмованих. Очікував, що буде так, але не на такий рахунок сподівався. Основний акцент у нас на чемпіонат, де набирати очки буде дуже важко. У нас є втрати у складі, а тих, кого ми хотіли взяти, не змогли взяти. Довелося брати тих гравців, яких нам пропонували, а ви ж бачите, що вони не зовсім відповідають рівню.

– Як оціните функціональну готовність команди?

– Хочу відзначити, що в тактичному плані ми повністю програли середню зону, три центральні півзахисники випали з гри. Також Дударенко програв всю верхову боротьбу, а без цього нічого не буде. Авжеж, «Нива» на сьогоднішній день сильніша – і по побудові гри, і по підбору виконавців.

– Що буде за тиждень у Вінниці?

– Через тиждень буде трохи інша гра. Не знаю, як вийде насправді, але буде інша гра. Не виключаю, що у нашому складі будуть і інші виконавці.

Володимир Горілий, головний тренер «Ниви-В»:

– Мабуть, перший тайм виявився більш якісним по рахунку і по грі. Другий тайм грали по результату, і вже не було такої гостроти, тому мали менше моментів. Ми закликаємо хлопців грати на «нуль», але так вийшло, що один удар і гол. Не будемо на цьому зациклюватись, адже головна гра у нас тепер 15 липня.

– Задоволені реалізацією?

– Так. Мені більше сподобались фрагменти першого тайму, як ми грали на контратаках і створювали моменти.

– Задоволені грою новачків?

– Поки задоволений, але час ще покаже. Не приховую, що у нас ще є певні проблеми з веденням гри і захисними діями, але головне для мене – як швидко ми будемо переходити з оборони в атаку.

Прес-служба «Поділля»