Баталов: «Хочу подякувати команді за цю гру»

Виконувач обов’язків головного тренера «Поділля» Аркадій Баталов прокоментував нічийний виїзд команди у Вінницю на матч з «Нивою-В» (0:0).

«Задоволений результатом і грою команди. Я ж обіцяв тиждень тому, що буде зовсім інша гра. Так, «Нива» володіла перевагою і не використала свої моменти, але і ми мали декілька можливостей відкрити рахунок. Ще є над цим працювати», – заявив після гри Аркадій Юрійович.

«Хочу подякувати команді за цю гру, адже хлопці повністю виконали установку, навіть незважаючи на те, що майже тайм провели у меншості, а ще до перерви через травму залишив поле Сергій Дворник».

«Також мені би хотілось торкнутись такої теми, як атмосфера на стадіоні у Вінниці. Дуже неприємно було чути образи на адресу тренерського штабу і гравців «Поділля», як на протязі матчу, так і після фінального свистка. Потрібно поважати суперника».