shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Звернення до вболівальників!

Футбольний клуб «Поділля» звертається до вболівальників і роз’яснює ситуацію.

У відповідь на наше перше звернення, футбольний клуб «Поділля» отримав багато запитань на свою адресу і вислухав чимало критики, тому вважаємо за необхідне ще раз звернутися до вболівальників і пояснити позицію клубу.

Про необхідність дотримання вимог дисциплінарних правил ФФУ, а саме рекомендації про заборону футболістам полишати межі поля під час святкування голу і підходити до вболівальників після фінального свистка, говорив ще інспектор матчу перед кубковим двобоєм з вінницькою «Нивою-В», а сьогодні клуб звернувся до ФФУ для з’ясування цих нових обставин.

Як виявилось, мова не йде про нові вимоги до клубів і нові правила, а увага акцентується на дотриманні діючих норм дисциплінарних правил після відомих подій, які відбулись нещодавно під час і після фінального матчу чемпіонату України серед аматорів між «Агробізнесом» і «Металістом-1925». У відповіді на наш запит федерація звертає увагу на пункти 17 і 18 Додатку 2 Дисциплінарних правил ФФУ.

Пункт 17. Провокаційні дії футболістів, офіційних осіб клубу (команди), що призвели до виникнення безладу на футбольному полі, стадіоні або прилеглій території. Обов’язковий грошовий внесок за порушення для клубу Другої ліги – до 2500 грн.

Пункт 18. Неетична, некоректна, неспортивна (недисциплінована) поведінка футболістів, офіційних та інших осіб клубу до, під час та після матчу. Обов’язковий грошовий внесок за порушення для клубу Другої ліги – 2500 грн.

Просимо вболівальників зрозуміти позицію клубу, хоча в даному випадку ми також не зовсім погоджуємося з вимогами Дисциплінарних правил ФФУ та їх тлумаченням, та запрошуємо для відкритого спілкування з гравцями і тренерським штабом на тренуваннях.

Клуб не може дозволити собі постійно сплачувати штрафи, яких і так було чимало у минулому сезоні, і буде уникати дисциплінарних санкцій. Ми поважаємо вболівальників і розуміємо занепокоєння, але водночас просимо проявляти повагу і до клубу, уникаючи відвертих образ. Взаємоповага і є запорукою цивілізованих відносин між клубом і вболівальниками.

ФК «Поділля»