shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Вхід на домашні матчі «Поділля» буде платним

ФК «Поділля» продаватиме квитки на всі домашні матчі сезону 2017/2018 у Другій лізі.

До футбольного клубу «Поділля» звернулась ініціативна група вболівальників з пропозицією зробити вхід на домашні матчі платним, щоб мати змогу матеріально допомогти клубу і вивести його на професійну модель функціонування, тому керівництвом ФК «Поділля», після довгих роздумів, прийнято рішення впровадити символічну плату за вхід – 20 гривень.

Про початок продажу квитків на суботню гру з «Прикарпаттям» буде повідомлено пізніше, а вже перед наступним домашнім матчем «Поділля» проти «Скали» в продаж надійдуть абонементи на всі домашні матчі сезону 2017/2018. Також починаючи з поєдинку проти «Скали» футбольний клуб організовуватиме різні акції і конкурси з цікавими призами для вболівальників, які придбають квитки.

Право на безкоштовний вхід, як і раніше, мають діти віком до 14 років; учасники АТО при наявності посвідчення; інваліди, які пересуваються на інвалідних візках, та одна особа, яка їх супроводжує; інші пільгові категорії.

Згідно правил, встановлених ПФЛ і ФФУ, на стадіон можуть бути не допущені особи, які відмовляються від огляду працівниками поліції, служби безпеки клубу (стадіону) або представниками обслуговуючого персоналу; перебувають у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння; намагаються пронести на територію спортивної споруди заборонені предмети і речовини (алкоголь, наркотики, піротехнічні засоби, лазерні указки, а також предмети, які можуть бути використані в якості зброї).Крім того, заборонено приводити на стадіон тварин (за винятком тих, що супроводжують людей з обмеженими можливостями або інвалідністю).

Нагадаємо, у минулому сезоні «Поділля» було одним з небагатьох клубів ПФЛ, який не брав плату за вхід на свої домашні матчі і стимулював повернення вболівальників на трибуни, щоб отримати таку необхідну підтримку для молодої команди на професійному рівні.

ФК «Поділля»