shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Рижук: «Поділля» може поборотися за першу трійку»

Новачок «Поділля» Степан Рижук розповів про себе, оцінив нинішній потенціал команди і зізнався, що в дитинстві хотів спробувати себе у складі «Поділля».

– Родом я з Хмельницької області, а саме з селища міського типу Антоніни, що у Красилівському районі. Там виріс і почав займатись футболом у місцевій ДЮСШ, а після четвертого класу поїхав до селища Щасливе на Київщині та продовжив займатись футболом у відомій школі «Княжа». Там і познайомився з Олександром Музичуком. Після закінчення школи одразу закріпитися у професійних команда мені не вдалося, тому грав на аматорському рівні. Першою для мене професійною командою стала тернопільська «Нива», потім півроку відіграв у Словаччині, а далі в моїй кар’єрі були «Інгулець» та «Інгулець-2».

– Чому вирішив залишити «Інгулець-2»?

– Взимку я пройшов збори з першою командою, але головний тренер сказав, що ще потрібно награтися. Півроку грав за другу команду, але тренер знову сказав, що не бачить мене у першій. Вирішив, що хочу рухатися вперед і розвиватись.

– Перехід в «Поділля» – це можливість рухатись вперед і розвиватись?

– Так. А чому ні? Хочу проявити себе по максимуму і досягнути результату з командою, боротися за якісь місця.

– Для тебе, як хмельничанина, перехід в «Поділля» – це особливий момент?

– З дитинства вболівав за «Поділля». Пам’ятаю, як їздив на матчі. Слідкував і за хмельницьким «Динамо». Хотілося спробувати себе у цій команді.

– Як оціниш потенціал нинішнього «Поділля»?

– Нормально. Є багато хороших виконавців та кваліфікований тренерський штаб.

– На що «Поділля» може претендувати у цьому сезоні?

– Думаю, «Поділля» може поборотися за першу трійку.

– Як оціниш свої ігрові кондиції?

– Авжеж, погано, що не пройшов весь цикл підготовки, але на процентів 60-70 готовий. Якщо доведеться зіграти у прийдешньому матчі, то буду готовий вийти на поле.

– Що можеш сказати про майбутнього суперника – «Прикарпаття»?

– Це суперник з досить кваліфікованими і досвідченими суперниками у складі. Відзначу Худобяка і Боришкевича, але є і хороші молоді виконавці.

Прес-служба «Поділля»