shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Комітет арбітрів розгляне суддівські епізоди у матчах «Поділля» U-19

Матчі юнацької команди «Поділля» U-19 у минулому чемпіонаті Першої ліги потрапили на розгляд до Комітету арбітрів ФФУ.

Нагадаємо, ФК «Поділля» неодноразово звертав увагу керівництва ДЮФЛУ на суддівське свавілля у матчах чемпіонату U-19, а після поєдинків проти «Мункача» і «Тепловика-ДЮСШ-3» направляв офіційні листи з відеоматеріалами, щоб отримати трактування сумнівних епізодів за участю арбітрів, та лише зараз дочекався на реакцію.

Начальник відділу забезпечення арбітражу ФФУ Лучано Лучі направив офіційний лист на адресу ДЮФЛУ, в якому пообіцяв розібратися зі скаргами на роботу його підлеглих, у тому числі від хмельницького «Поділля», і провести роботу над помилками.

«Комітет арбітрів ФФУ підтверджує отримання вищезазначених листів. По-перше, хочемо подякувати Вам за плідну співпрацю та надання відеоматеріапів матчів всеукраїнських змагань ДЮФЛУ, в яких були зазначені окремі помилки арбітражу проведених матчів. Відповідні матеріали були вивчені та проаналізовані провідними фахівцям КА ФФУ за напрямками роботи. Згідно плану роботи Комітету, найближчим часом буде проведена робоча зустріч з арбітрами цієї категорії змагань, на якій будуть розглянуті всі надані ігрові епізоди та зроблено акцентовані зауваження щодо окремих помилкових визначень та трактувань Правил гри, вказаними арбітрами. Сподіваємося на Ваше порозуміння у ставленні до молодих арбітрів та подальшу співпрацю», – йдеться у листі за підписом Лучано Лучі.

ФК «Поділля» сподівається, що у новому сезоні змагань під егідою ДЮФЛУ негативних моментів, які пов’язані з роботою арбітрів, стане набагато менше, а спортивний характер боротьби вийде на перший план.