shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» готується до другого виїзду у сезоні

В неділю, 30 липня, хмельницьке «Поділля» зіграє свій третій матч у новому чемпіонаті Другої ліги, навідавшись до Львова на зустріч з місцевим однойменним клубом.

Підготовка до гри розпочалась фактично одразу після домашньої поразки від «Прикарпаття», хоча плани дещо змінила погода. До прикладу, сьогодні команда тренувалась на штучному полі ДЮСШ №1, аби поберегти поле спорткомплексу «Поділля» і дати можливість йому відновитись.

Недільний тренувальний цикл команди доволі насичений, а крім тренувань футболісти мають і теоретичні заняття, на яких розбирають помилки у минулих матчах і вивчають майбутнього суперника – ФК «Львів». Що стосується кадрової ситуації, до протистояння з львів’янами «Поділля» підходить без втрат, а тренерський штаб налаштовує хлопців не просто дати бій супернику, а показати змістовну гру.

Варто зазначити, що делегація «Поділля» візьме курс на Львів в суботу зранку, а ввечері проведе передматчеве тренування на полі стадіону «Скіф», який наступного дня і прийматиме гру.

Прес-служба «Поділля»