shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Віталій Костишин – в.о. головного тренера «Поділля»

На тренерському містку хмельницького «Поділля» відбулися зміни.

Роботу з першою командою «Поділля» у ролі виконувача обов’язків головного тренера продовжить Віталій Костишин, який замінить на цій посаді Аркадія Баталова. Допомагатиме йому Руслан Соболевський, який залишається у тренерському штабі.

Аркадій Юрійович пропрацював виконувачем обов’язків головного тренера майже рік, очоливши команду по ходу минулого сезону, і виконав ті завдання, які перед ним ставив президент «Поділля» Євген Бейдерман.

«Зі своїм завданням Аркадій Юрійович впорався і зберіг для «Поділля» місце у Другій лізі за спортивним принципом, згуртувавши хлопців і створивши єдиний колектив. Та настав час для змін, тому роботу з нашою молодою командою продовжить такий же молодий тренер, якому ми довіряємо. Вже змінився тренувальний процес, у Костишина є своє бачення футболу, тому сподіваємося, що ця співпраця принесе нам успіх», – прокоментував тренерські зміни президент «Поділля» Євген Бейдерман.

Нагадаємо, Віталій Костишин розпочав свою тренерську кар’єру у команді «Поділля» U-15, а також допомагав Олександру Ірклієнку у роботі з командою «Поділля» U-19. Перед стартом нового сезону він був призначений головним тренером «Поділля» U-19, але у зв’язку з ротацією цей пост знову займе керівник Академії клубу Олександр Ірклієнко.

Прес-служба «Поділля»