shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» – «Скала». Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу керманич «Поділля» Віталій Костишин і головний тренер «Скали» Роман Гнатів поспілкувалися з журналістами.

Віталій Костишин:

– Всі самі все бачили. Нічого у нас не вийшло. Це вина тренерів, адже не донесли. Можливо, не вгадали зі складом. Так виходити вдома не можна, з таким відношенням до футболу і своїх вболівальників. «Скала» показала, над чим нам потрібно працювати. Більше нічого не можу сказати. Будемо дивитися гру і розбирати.

– Що сталося з командою у другому таймі?

– Мабуть, не вистачило сил, не готові фізично. Повинні були відіграватися і лізти вперед при своїх вболівальниках, а очки нам дуже потрібні. Не вийшло.

Роман Гнатів:

– Важка була гра, не було у команди легкості. Можливо, причина у тому, що ми провели шість годин у дорозі і прямо з автобуса вийшли на гру. Все-так це давалося взнаки. Намагалися грати через контроль м’яча, хоча це не завжди вдавалося, але у таких матчах на перший план виходять характер та бажання виграти. Мені здається, що ми більше заслуговували перемоги – і по моментам, і по грі. «Поділля» створювало напругу, але до стопроцентних моментів справа не дійшла.

– Ви очікували від суперника більшого?

– Так. Я переглядав гру з ФК «Львів», і мені сподобалась лінія нападу «Поділля», особливо два крайніх нападаючих – Джурко і Музичук. Від них йшла основна загроза у тому матчі, плюс Колесников добре вийшов на заміну, але не треба скидати з рахунку капітана команди Алішера Якубова. Мені лінія нападу «Поділля» сподобалась, а при рахунку 0:2 хмельницькій команді тоді не зарахували чистий гол.

Прес-служба «Поділля»