shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Звернення до вболівальників

Футбольний клуб «Поділля» звертається до вболівальників з приводу інцидентів, які сталися на останніх домашніх матчах команди.

Клуб вже неодноразово звертався до вболівальників з проханням утриматись від використання піротехнічних засобів на стадіоні, але на останніх домашніх матчах ми знову стали свідками неприємних інцидентів за участі піротехніки, які нашли своє відображення у рапортах інспекторів ФФУ.

Як мінімум за останній домашній матч зі «Скалою» хмельницькому «Поділлю» загрожує чималий штраф за масове використання піротехнічних засобів, який серйозно вдарить по бюджету клубу у цей непростий в економічному плані час. Також клуб отримав офіційне попередження, що у разі повторення таких інцидентів і задимлення на стадіоні головний арбітр буде змушений зупинити гру, а клубу загрожуватимуть не тільки фінансові санкції.

ФК «Поділля» змушений вдатися до фото-відео фіксації всіх секторів стадіону, а у разі повторення правопорушень залишає за собою право звертатися до правоохоронних органів з метою притягнення порушників до відповідальності.

В черговий раз звертаємося до вболівальників з проханням підтримувати команду у цивілізований спосіб і дотримуватись правил поведінки на стадіоні.

ФК «Поділля»