shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» – «Буковина». Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу керманич «Поділля» Віталій Костишин і головний тренер «Буковини» Юрій Крафт поспілкувалися з журналістами.

Віталій Костишин, в.о. головного тренера «Поділля»:

– Мабуть, результат закономірний. Гра була важка. Було багато флангових подач, що створювало нервовість. Десь ми могли забити, а могли і пропустити. Мені не сподобалось, як моя команда грала, адже м’яч був більше зверху, ніж знизу, а боротьби було більше, ніж футболу. Можливо, це через важливість очок, тому що не хотіли програвати вдома. Хлопці нервували.

– Чого не вистачило, щоб дотиснути суперника?

– Фізичних кондицій. Поки не готові дотиснути суперника. Над цим потрібно працювати.

– Які очікування від матчу з «Агробізнесом»?

– Готуємося. Завжди будемо ставити найвищі завдання, і не важливо, де граємо – вдома чи на виїзді. Маємо показувати свою гру, свої амбіції і бажання перемогти.

Юрій Крафт, головний тренер «Буковини»:

– Зарай йде формування нової команди, а честь «Буковини» захищають практично всі місцеві футболісти. Йдемо по цьому напрямку. Змістом гри мі задоволені, а результатом – ні. Ми налаштовувались на перемогу, але не все у нас вийшло в атаці. Будемо над цим працювати.

– «Буковина» міцно стоїть на ногах?

– Команда є, команда повинна бути, і ми вирімо, що «Буковина» не пропаде з футбольної карти.

– Що можете сказати про суперника?

– Ми вивчали суперника і знали його сильні сторони, готувалися і були готовими до гри з «Поділлям». В обороні зі своїм завданням справились. Виділю у складі «Поділля» Музичука, адже це дуже хороший і щвидкий виконавець. Своєю грою ми задоволені, але результату хотіли кращого.

Прес-служба «Поділля»