shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

ДЮФЛУ: контури нового сезону для «Поділля»

Наступного місяця візьмуть старт юнацькі чемпіонати країни під егідою ДЮФЛУ.

Хмельницьке «Поділля» буде представлене у цих чемпіонатах трьома командами – однією у Першій лізі U-19, а також двома командами у вікових групах U-15 та U-17 Першої ліги.

Згідно плану-календаря ДЮФЛ, чемпіонат серед дев’ятнадцятирічних стартує 13 вересня, але про склад учасників поки говорити зарано, тому на своїх майбутніх суперників підопічні Олександра Ірклієнка поки очікують.

А ось наші молодші хлопці вже дізналися свої суперників. Команди U-15 та U-17 під керівництвом Олександра Ірклієнка змагатимуться у п’ятій групі проти ровесників з дев’яти клубів – ДЮСШ «Верес» (Рівне), БЛІСП-КДЮСШ (Березне), «Чортків-Педліцей» (Чортків), «Галичина» (Львів), ФК «Янтарний» (Новояворівськ), КДЮСШ (Нетішин), «Спарта» (Чернівці), «Локомотив» (Львів) та ДЮСШ-1 (Хмельницький).

Відзначимо, що у минулих сезонах «Поділля» заявляло на чемпіонат свої номінально другі команди (U-14 та U-16 відповідно) і мало намір це зробити також у цьому сезоні, але керівництво ДЮФЛУ вирішило відмовитись від такої практики.

Старт чемпіонатів у вікових категоріях U-15 та U-17 запланований на 10 вересня.

Прес-служба «Поділля»