shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Агробізнес» – «Поділля». Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу керманич «Поділля» Віталій Костишин і головний тренер «Агробізнеса» Андрій Донець поспілкувалися з журналістами.

Віталій Костишин, в.о. головного тренера «Поділля»:

– Ваші враження від гри?

– Дуже важка гра. Були у нас проблеми у захисті, а «Агробізнес» мав свої моменти і міг забивати більше, тому нам десь пощастило. На другий тайм ми вийшли трішки по-іншому, а саме більш зібраними, грали акуратніше і створювали гольові моменти, що не скажеш про перший тайм, коли ми не створили жодного.

– Що завадило досягти позитивного результату?

– Мабуть, завадив суперник, адже це сильна і зібрана команда, яка грає у швидкий футбол. Ми до цього готувалися, але все одного не змогли втримати суперника.

– Чи був особливий підтекст матчу, крім того, що це дербі?

– Авжеж. Завжди обласне дербі радує справжніми футбольними пристрастями. Всі команди намагаються досягти позитивного результату у дербі.

– З чим пов’язані заміни Греся і Рижука?

– З травмами. У Греся забій п’ятки, а Рижук, якщо я не помиляюсь, «потягнув задню».

Андрій Донець, головний тренер «Агробізнеса»:

– Що можете сказати по грі?

– Я побачив хорошу команду «Поділля», яку ще не бачив. Я слідкую за цією командою, дивлюсь майже усі матчі, і чомусь так стається, що проти нас всі грають ніби останню свою гру, але це нормально, адже вони їдуть до лідера, викладаються на 100% і хочуть відібрати очки. Це вже неодноразово було доведено. Думаю, ми до цього готові. Так, важко, але це футбол.

Моя команда робила все правильно, але у першому таймі реалізація була на дуже низькому рівні. Є негативні моменти у завершальній стадії, але я сподіваюсь, що ми їх виправимо. Серйозно поговоримо з нашою атакуючою групою, адже так не можна грати у деяких моментах. Могли реалізувати ще три стовідсоткові моменти до перерви і надалі грати спокійно, але футбол тим і цікавий, що люди побачили шоу. До останньої хвилини була боротьба і інтрига, але наша робота дещо в іншому – показувати якісний футбол і домагатися результату. Думаю, футболісти обміркують це, адже вони практично все виконали, та витратили багато сил, яких не треба було витрачати. Потрібно було просто забити декілька голів.

– Наскільки для тренерського штабу несе негатив невизначеність з деякими командами Другої ліги?

– Звичайно, це дуже негативно. Випадають матчі, змінюється графік, і я не знаю, як ПФЛ буде виходити з цього. Це не влаштовує всіх тренерів, тому що можуть бути паузи по два-три тижні. Я би ще хотів додати про «Поділля». Мені сподобалась ця команда, вони прогресують, є хороші молоді виконавці. Хочеться підтримати Віталія Костишина, адже він працює у правильному напрямку. Так тримати.

Прес-служба «Поділля»