shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Чернецький: «Впевнений, могли зачепитися хоча б за одне очко»

Півзахисник «Поділля» Олександр Чернецький дав інтерв’ю програмі «Україна футбольна», прокоментувавши виїзну поразку від «Агробізнеса» і зміни, які відбулись у команді після зміни головного тренера.

«Матч був дуже важкий. Нас налаштовували тільки на бійцівську гру, щоб ми вийшли і боролись за три очка. Це був дуже принциповий для нас матч, дербі, а ні для кого не секрет, що «Агробізнес» ставить перед собою найвищі завдання – вихід у першу лігу», – розповів Олександр.

«Десь спочатку у нас не пішла гра, неправильну тактику вибрали, але потім забралися і зрівняли рахунок. Могли втримати нічийний рахунок, але склалось так, що пропустили і програли. Впевнений, могли зачепитися хоча б за одне очко і повернутися у Хмельницький справжніми героями».

«Наразі для нас пріоритет – грати у футбол, тому що на перший план вийшла саме структура гри. Наc ніхто не змушує просто бити м’яч, а новий тренер проповідує технічний футбол і контроль м’яча, що подобається молодим гравцям. Сподіваюсь, у майбутньому перед нами будуть ставити якість завдання, тому будемо рухатись вперед і вивішувати їх», – підсумував футболіст.