shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Непроста кадрова ситуація перед «Поліссям»

Хмельницьке «Поділля» продовжує підготовку до календарному матчу 9 туру першості України серед команд Другої ліги проти «Полісся», який відбудеться 30 серпня у Хмельницькому.

Для підготовки до цього матчу у хмельничан було більше тижня, адже минулий тур чемпіонату «Поділля» пропускало. Щоправда, у плани тренерського штабу дещо втрутились обставини, тому що декілька днів поле спорткомплексу «Поділля» було зайняте іншими спортивними заходами, а наразі стан газону залишає бажати кращого.

Що стосується безпосередньо тренувань, вони зовсім не одноманітні. Кожного дня виконувач обов’язків головного тренера команди Віталій Костишин намагається привнести щось нове у підготовчий процес, і це не може не подобатися футболістам, які у хорошому настрої підходять до останнього матчу літа і налаштовуються на перемогу.

Авжеж, був відведений час для теоретичної роботи і вивчення суперника, але нині куди більше Віталія Костишина непокоїть непроста кадрова ситуація, яка склалась у команді. До раніше травмованих Миколи Дударенка, Дениса Омельчука та Назара Харчука доєдналися Владислав Гресь, Степан Рижук і Валерій Степаненко, участь яких у матчі з «Поліссям» під великим питанням. Лише сьогодні доєднався до загальної групи Олександр Чернецький.

Прес-служба «Поділля»