shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» – «Полісся». Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу керманич «Поділля» Віталій Костишин і головний тренер «Полісся» Едуард Хавров поспілкувалися з журналістами.

Виконувач обов’язків головного тренера «Поділля» Віталій Костишин:

– Все було у наших руках, повністю все, але ми це віддали «Поліссю». Ми почали дуже добре і мали моменти, але не забили і не дотиснули, після чого пропустили безглуздий гол. Після вилучення знову все було у наших руках. Нагнітали і хотіли, але пропустили контратаку, коли всі пішли вперед відіграватися. Після цього зупинилися.

Будемо дивитися. Так грати не можна. У таких матчах потрібно перемагати. Це моя провина, провина футболістів, тому будемо міркувати, як йти далі. Вдома всі матчі мають бути виграшними. При власних вболівальниках взагалі не можна програвати. Подарували Житомиру свято у себе дома. Це просто злочин.

Головний тренер «Полісся» Едуард Хавров:

– Сьогодні було мало футболу, але багато боротьби. Дуже радий, що з нашої сторони було багато характеру, адже тайм відіграли проти господарів у меншості і знайшли в собі сили забити ще один м’яч після контратаки. Думаю, на базі характеру, самовіддачі і дисципліни будемо надалі закладати фундамент. Сподіваюсь, скоро будемо вигравати за рахунок якості футболу. Поки мене якість футболу не влаштовує, але порадувало відношення хлопців до своєї справи, характер і самовіддача. Це ті якості, за рахунок яких ми сьогодні перемогли.

– Чи є інформація про стан здоров’я Олега Охріменка?

– Він наразі в лікарні і проходить всі процедури, які потрібно. Сам епізод я не бачив, але розумію, що було обопільне зіткнення. Суперечливий епізод.

Прес-служба «Поділля»