shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Бейдерман: «Іншого виходу зберегти Якубова та Музичука я не бачив»

Президент хмельницького «Поділля» Євген Бейдерман прокоментував продовження контрактів з Алішером Якубовим та Олександром Музичуком, а також рішення віддати цих футболістів в оренду.

– Ми розуміємо, що цей сезон вже не стане для нас переможним, тому мислимо стратегічно. Якубов та Музичук нам ще допоможуть, коли потрібно буде ставити конкретне завдання. Виходячи з цього, вирішили надати гравцям ігрову практику у клубах Першої ліги, щоб вони не зупинялися у розвитку.

Ви ж бачите, який зараз чемпіонат Другої ліги, команди масово знімаються, тому назвати цей турнір повноцінним я не можу, а у Першій лізі вони матимуть більше ігрової практики, якісної ігрової практики. Вирішили зберегти лідерів, але таким чином. Іншого виходу зберегти Якубова та Музичука я не бачив.

– Які завдання стоять перед «Поділля» у цьому сезоні?

– Поки незрозуміло, що буде далі, адже йде реформування українського футболу. Ми не знаємо, що це буде за реформа, але маємо бути готові, тому дивимося вперед. Дивимося не просто на один-два сезони, а далеко вперед, тому і вирішили не залишати лідерів команди у цьому неповноцінному чемпіонаті і таким чином зберегти їх для клубу.

– Чи шукатиме клуб заміну цим футболістам?

– Думаю, ще новачки будуть. Селекційна робота продовжується, але насамперед ми дивимося на нашу школу. Скоро стартує команда U-19, тому будемо спостерігати за хлопцями і залучати їх до головної команди.

Прес-служба «Поділля»

фото Володимира Гординського, ye.ua