shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Всі думки про суботній двобій з «канонірами»

«Поділля» продовжує підготовку до останнього матчу першого кола чемпіонату.

Вже у суботу команда Віталія Костишина прийматиме вдома «Арсенал-Київщину», хоча «канонірів» ще декілька турів тому встигли «поховати». Але білоцерківці все ж таки «вижили», хоч і фактично змінили місце базування, і будуть намагатися взяти перші очки у чемпіонаті.

Статус аутсайдера у даному випадку їм тільки на руку, адже ми пам’ятаємо, як «Поділля» грало проти іншого аутсайдера два тури тому, але хмельничани мали би зробити висновки після тої гри і налаштуватись на двобій з «канонірами», як на останній, адже надалі у «Поділля» дуже непростий графік матчів.

Незважаючи на серію з трьох поразок поспіль, настрій у подолян бойовий, чому сприяє хороший мікроклімат, який наразі панує у колективі. Гравці намагаються уникати психологічної напруги, тому посмішки і жарти на тренуваннях – це звичне явище. Сприяє цьому і цікавий тренувальний процес, який пропонує своїм підопічним виконувач обов’язків головного тренера «Поділля» Віталій Костишин.

Дещо покращилася і кадрова ситуація у команді, адже відновився після травми Владислав Гресь. Тренується у загальній групі і молодий голкіпер Назар Харчук, а ось Микола Дударенко та Денис Омельчук поки заліковують травми. Про кадрові проблеми суперника можна тільки здогадуватися, хоча відомо, що через дискваліфікацію не зіграє у Хмельницькому Тамаз Авдалян, але не слід виключати той варіант, що «Арсенал-Київщина» ще до гри дозаявить чергових новачків.

У п’ятницю гравці «Поділля» матимуть теоретичне заняття, а ввечері проведуть передматчеве тренування. Нагадаємо, початок суботньої гри – о 17:00.

Прес-служба «Поділля»