shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» – «Арсенал-Київщина». Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу керманич «Поділля» Віталій Костишин і головний тренер «Арсенала-Київщина» Олександр Акімов поспілкувалися з журналістами.

В.о. головного тренера «Поділля» Віталій Костишин:

– Емоції тільки позитивні, адже здобули важливу перемогу. Дуже переживали, адже все так важко нам дається, але через роботу отримуємо результат. Мали моменти, щоб набагато спростити гру, але не забили у простих ситуація, ускладнивши собі завдання і додавши нервовості на останніх хвилинах. Непросто нам далась перемога, але здобули важливі три очки у рідних стінах.

– По якості гри маєте претензії до своїх підопічних?

– Ми тільки налагоджуємо гру. Авжеж, претензії є завжди. Перший тайм мені сподобався, а у другому таймі вже мали розриви і провали, припускаючись помилок у простих ситуаціях. Щось подобається, а щось – ні. Те, що не подобається, будемо намагатися виправити.

– До перерви майже всі атаки йшли через правий фланг, після перерви – через лівий. Чому так?

– Так у нас вийшло. Пробували і через лівий фланг, і через правий. Шукали можливості для атак там, де це вдавалося.

Головний тренер «Арсенала-Київщина» Олександр Акімов:

– В першу чергу, хотів би поздоровити вболівальників і команду «Поділля» з перемогою. Це була гра до забитого м’яча, і «Поділля» забило перше, реалізувавши свій момент, а у нас не вийшло. Команда старалася і хотіла, були моменти у кінці, але не вистачило часу.

– Від суперника очікували більшого?

– Вийшла хороша гра сусідів по турнірній таблиці. Думаю, вболівальникам було цікаво, адже було багато небезпечних моментів і боротьби. Обидві команди намагалися перемогти.

– Яке майбутнє у вашої команди? Ви дограєте чемпіонат?

– Авжеж. Спільними зусиллями. Велике дякую хлопцям за те, що в скрутні хвилини вони знаходяться у собі сили виходити на поле і прагнуть перемоги. Також для них це величезний плюс, адже вони отримують ігрову практику у Другій лізі і можливість заявити про себе.

Прес-служба «Поділля»