shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

ДЮФЛУ. Юнацькі команди «Поділля» переможно розпочали сезон

Сьогодні юнацькі команди «Поділля» U-17 та U-15 під керівництвом Олександра Ірклієнка провели перші матчі нового сезону у першості ДЮФЛ, здобувши дві впевнені перемоги над ровесниками з чернівецької «Спарти».

У першому матчі на поле вийшли старші хлопці, і хай вас не вводить в оману рахунок, адже перевага господарів було тотальною. Подоляни ще в першому таймі мали знімати всі питання про переможця, але проблеми з реалізацією призвели до нервового другого тайму. Для визначення переможця вистачило одного забитого м’яча, автором якого з одинадцятиметрової позначки став Антон Кутовий.

«Поділля» U-17 (Хмельницький) – «Спарта» U-17 (Чернівці) 1:0
Гол: Кутовий, 75 (з пенальті)

А ось молодша команда набагато краще скористалася своїми моментами і не залишила жодних шансів супернику, ще до перерви майже забезпечивши собі перемогу. А у другому таймі господарі ще тричі вразили вододіння суперника, дозволивши гостям з Чернівців лише раз влучити у свої ворота.

«Поділля» U-15 (Хмельницький) – «Спарта» U-15 (Чернівці) 6:1
Голи: Скороход, 2, Ветошко, 22, Петрук, 25, Сидорук, 62, Кватернюк, 69, Пачевський, 70 – ?, 49

Свої наступні матчі у чемпіонаті юнацькі команди проведуть також вдома. За тиждень хмельничани прийматимуть ровесників з ДЮСШ «Верес» (Рівне).

Прес-служба «Поділля»