«Поділля» U-19 впевнено здолало «Чайку»

Юнацька команда «Поділля» U-19 вдало стартувала у новому чемпіонаті України серед команд Першої ліги.

У першому матчі наші хлопці приймали на полі ДЮСШ № 1 «Чайку» з міста Вишгород, що на Київщині, і здобули впевнену перемогу, хоча після першого тайму було важко спрогнозувати переможця.

Відзначимо, що у стартовому складі вийшло чимало гравців з першої команди, які отримали потрібну ігрову практику, і випускники Академії клубу, а після перерви шанс заявити про себе отримали також зовсім юні вихованці «Поділля» з команди U-17.

Розпочався матч з атак господарів, але потім на полі було більше сумбуру і боротьби, ніж футболу, а в такій грі впевненіше себе почували гості, які знайшли проблемну зону на правому фланзі захисту «Поділля» і саме з цього краю створювали основну загрозу володінням Сергія Шевченка. Декілька разів гравці «Чайки» опинялися на хороших позиціях для влучного пострілу, але пробивали повз ворота чи в руки голкіперу. Віддамо належне і Шевченку, який впевнено діяв у рамці.

Заради справедливості, і хмельничани завдали декілька ударів, які з натяжкою можна назвати гострими, а Віталій Миколайчук навіть мав відкривати рахунок, якби краще скористався своїм епізодом у карному майданчику «Чайки». А після перерви малюнок гри повністю змінився. Подоляни заволоділи ініціативою і почали створювати моменти, чому посприяли своєчасні заміни. Потужні постріли завдавали Андрій Наконечний та Ігор Мартинюк, а на 66-й хвилині господарі повели в рахунку. Хмельничани заволоділи м’ячем на фланзі, після чого Роман Худік знайшов передачею на лінії карного майданчика гостей Мартинюка, який невідпорним ударом вразив нижній кут воріт суперника. Чудовий дебют у хлопця, якому лише у наступному місяці виповниться 16 років.

Гості намагалися відігратися, але саме гравці «Поділля» були ближчими до взяття воріт, і свого господарі досягли. Співавтором голу можна сміливо назвати Шевченка, який далеко вибив м’яч, а Худік на мить випередив голкіпера «Чайки» і проштовхнув шкіряну кулю повз нього – 2:0. Мав Роман оформлювати і дубль, але за декілька хвилин відверто пробачив суперника, який все ж таки уникнув розгрому.

«Поділля» набрало перші три очка у чемпіонаті і за тиждень навідається до столиці, де зіграє проти однолітків з місцевої ДЮСШ №15.

«Поділля» U-19 – «Чайка» U-19 2:0
Голи: Мартинюк, 66, Худік, 84

«Поділля»: Шевченко, Терещук (Солодкий, 46), Майко, Абзалов, Безпалько (Кривденко, 83), Миколайчук, Лівандовський (Ярош, 85), Резанов (Мартинюк, 52), Морговський (Коваленко, 67), Худік, І.Ватав (Наконечний, 46).