shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Ірклієнко: «Приємно починати з перемоги»

Головний тренер юнацької команди «Поділля» U-19 Олександр Ірклієнко – про переможний матч з «Чайкою» і очікування від нового сезону.

«Перший матч, тому зрозуміло, що хлопці нервували. У першому таймі багато чого не виходило, а після перерви хлопці заспокоїлись і досягли результату. Перші тури завжди важкі для гравців у психологічному плані, але приємно починати з перемоги», – розповів Олександр Сергійович після матчу журналістам.

«Сьогодні практично половину команди склали гравці з юнацької команди U-17. Перший м’яч також забив гравець з U-17. Приємно, що старші хлопці підтримали молодих, як у роздягальні, так і на полі, тому і є результат. У команді є здорова конкуренція, а гравці підтримують один одного».

«Долучили молодших гравців, щоб вони отримали досвід у спарингах з більш досвідченими футболістами і далі продуктивніше себе показали. А ось гравці з першої команди тут не отримують належного супротиву, тому їм потім важко перелаштуватись на Другу лігу. Матчі за U-19 вони використовують для того, щоб підтримати ігровий тонус».

«Головне завдання – підгодовувати хлопців для першої команди. Також даємо можливість пограти гравцям з U-17, щоб вони відчули присмак матчів проти старших і в наступному році булии готовими до таких поєдинків. Подивимося рівень київської зони, а нам приємно перевірити себе на тлі столичних команд».

Прес-служба «Поділля»