ДЮФЛУ. «Поділля» двічі впевнено здолало «Верес»

У рамках другого туру ДЮФЛУ юнацькі команди «Поділля» U-17 та U-15 приймали ровесників з ДЮСШ «Верес» і здобули дві розгромні перемоги – 6:2 та 3:0.

Першими на полі вийшли старші хлопці, і вже на 25-й хвилині матчу рахунок був 4:0 на користь хмельничан. Здавалося, що справа зроблена, але ще до перерви гості два м’ячі відіграли і зберегли інтригу.

Та на більше хлопців з Рівного не вистачило, адже у другому таймі підопічні Олександра Ірклієнка володіли відчутною перевагою і ще двічі вразили ворота суперника. Відзначимо, що сьогодні одразу два гравці «Поділля» оформили дублі – Сергій Ковальчук та Сергій Якобчук.

«Поділля» U-17 – ДЮСШ «Верес» U-17 6:2
Голи «Поділля»: Ковальчук, 8 (з пенальті), 25, Антонюк, 15, Якобчук, 23, 44, Попадюк, 59

Поєдинок молодших команд проходив спокійніше, але перевага подолян не викликали сумнівів. Вони ще у першому таймі змусили голкіпера суперника двічі капітулювати, а після перерви Сергій Кватернюк встановив кінцевий рахунок. Не допоміг «Вересу» і суддівський казус, який стався на останніх хвилинах, коли на полі у складі суперник одночасно знаходилось 12 гравців.

«Поділля» U-15 – ДЮСШ «Верес» U-15 3:0
Голи: Ліпський, 14, Терещук, 34, Кватернюк, 57

За тиждень наших хлопців чекає відповідальний візит до Львова на двоматчеве протистояння з «Галичиною».