«Поділля» U-19 мінімально поступилося у Києві

У рамках другого туру першості України серед команд Першої ліги юнацька команда «Поділля» на виїзді поступилася столичній ДЮСШ-15 (0:1).

Єдиний гол у цьому матчі був забитий на 52-й хвилині матчу, коли капітан ДЮСШ-15 Максим Демчук залишився без опіки і скористався не дуже впевненою грою на виході Сергія Шевченка, головою переправивши м’яч до сітки.

Відзначимо, що матч проходив за непростих погодних умовах, а через сильну зливу його навіть довелось зупинити на 20 хвилин, але навіть незважаючи на це подоляни ні в чому не поступалися супернику, а по створеним моментам навіть його переважали, та Владислав Шаповал, Андрій Наконечний і сьогоднішній іменинник Ян Морговський своїми можливостями не скористалися.

У кінці першого тайму «Поділля» отримало чисельну перевагу після вилучення гравця господарів, а після перерви і пропущенного м’яча головний арбітр склади зрівняв, «нагородивши» другим попередженням капітана хмельничан Віталія Миколайчука.

В останні 20 хвилин гості контролювали м’яч і створювали тиск на воротам суперника, та отримати з цього дивіденди так і не змогли, зазнавши першої поразки у чемпіонаті.

За тиждень, 27 вересня, «Поділля» вдома зіграє проти іншої столичної команди – «Оболоні-Бровар».

ДЮСШ-15 (U-19) – «Поділля» (U-19) 1:0
Гол: Демчук, 52

«Поділля»: Шевченко, Кошелак, Майко, Абзалов, Безпалько. Лівандовський, Миколайчук, Морговський, Шаповал, Худік, Наконечний. За заміну виходили: Соловей, Бондарчук, Ватав, Резанов. Головний тренер: Олександр Ірклієнко.