«Поділля» зазнало мінімальної поразки у Вінниці

Чергова серія класичного дербі «Поділля» та вінницької «Ниви-В» завершилась на користь суперника, хоча результат сьогодні міг бути зовсім інший.

Перед матчем «Поділля» зіштовхнулося з серйозними кадровими проблеми, адже по різним причинам не могли допомогти команді Владислав Охрончук, Олександр Чернецький та Сергій Швець. Щоправда, це ніяк не вплинуло на бойовий настрій команди напередодні дербі, тому всі налаштовувалися вивезти з Вінниці очки.

Відзначимо, «Поділля» було близьким до цього. Якщо порівнювати цей матч з протистоянням команд у першому колі (0:0), то хмельничани набагато гостріше діяли попереду і намагалися нав’язувати свою гру супернику, хоча на цей раз втримати свої володіння на «замку» не вдалося. На 29-й хвилині господарі вдало розіграли кутовий, а подоляни погубили своїх гравців, чим і скористався Ігор Маляренко, головою вразивши ворота Сергія Дворника.

Важко сказати, що гості мали багато моментів у цьому матчі, але достатньо до того, щоб засмутити голкіпера суперника, та ні до перерви, ні після перерви скористатися ними підопічні Віталія Костишина не змогли, а у другому таймі зовсім не на руку хмельничанам була десятихвилинна пауза у грі через витівки місцевих вболівальників, яка трішки збила наступальний запал гравців «Поділля» і дозволила господарям заспокоїти гру.

Завершувало гру «Поділля» вже у меншості, адже за другий «гірчичник» достроково відправився у роздягальню Владислав Ватав. Та незважаючи на це у кінці матчу гості могли врятуватися, але постріл Олексія Колесникова, який за свою кар’єру не раз вражав ворота «Ниви», парирував Бабійчук.

«Поділля» зазнало восьмої поразки у чемпіонаті і продовжує обіймати передостанню сходинку турнірної таблиці чемпіонату, а поповнити свій очковий багаж хмельничани матимуть змогу 30 вересня, коли вдома прийматимуть стрийську «Скалу» . Початок гри – о 16:00.

«Нива-В» – «Поділля» 1:0
Гол: Маляренко, 29

«Нива-В»: Бабійчук, Хохлов (Темирівський, 90), Дугієнко, Маляренко (Борячук, 90), Разуваєв, Осадчий (Попов, 89), Овчар (Браславський, 46), Гудак, Нгаха (Яськов, 90+3), Андрєєв. Дмитренко. Запасні: Кліщук, Карвацький. Головний тренер: Денис Колчин

«Поділля»: Дворник, Бельчич (Маховка, 90+4), Рижук, Гресь, Степаненко, Ліповуз (Муляр, 77), Ватав, Котюн (Колесников, 90+5), Джурко (Морговський, 82), Макарченко, Бабак. Запасні: Шевченко, Дударенко, Худік. В.о. головного тренера: Віталій Костишин.

Попередження: Гудак, 28, Овчар, 43 – Ватав, 27

Вилучення: Ватав, 86 (друге попередження)