«Поділля» взяло реванш у «Скали»

У рамках 14-го туру чемпіонату Другої ліги «Поділля» у рідних стінах мінімально здолало стрийську «Скалу» (1:0).

Дві мінімальні поразки поспіль неабияк зачепили амбіції гравців «Поділля», тому у матчі зі «Скалою» вони навіть не хотіли думати про інший рахунок, крім перемоги. Та й турнірне становище зобов’язувало хмельничан грати на перемогу у цьому матчі, а протистояла їм команда, яка не дуже вдало провела останні тури і втратила місце у групі лідерів.

Власне, серйозні налаштування господарів було важко не помітити на перших хвилинах зустрічі, коли вони впевнено заволоділи перевагою і намагалися знайти прогалини у обороні суперника. Вже на дев’ятій хвилині Кирило Бабак мав відкривати рахунок, та не переграв голкіпера з близької дистанції, а ось слаломному проходу Андрія Джурка не вистачило влучного завершення.

В одному з епізодів головний арбітр зустрічі мав призначати пенальті за гру Романа Подоляка у власному карному майданчику, але проігнорував цей момент. А невдовзі господарі все ж таки повели в рахунку. Це Артем Макарченко промчався по флангу и зробив націлену передачу на Джурка, який вдало зіграв на випередження і на дальній стійці проштовхнув м’яч у ворота – 1:0.

Після перерви гострих моментів біля воріт «Скали» було не так багато хоча варто згадати постріли Кирила Бабака, Євгена Котюна та Сергія Швеця, а у одному з епізодів підопічним Віталія Костишина відверто пощастило, коли Андрій Маляренко після швидкої атаки «Скали» влучив у стійку. Щоправда, на більше гостей не вистачило, а «Поділля» впевнено довело матч до перемоги і поповнило свій залік трьома очками, взявши реванш у стриян за поразку у першому колі.

У наступному турі, 8 жовтня, «Поділля» навідається до Обухова, де зіграє проти головного аутсайдера чемпіонату – «Арсеналу-Кивїщина».

«Поділля» – «Скала» 1:0
Гол: Джурко, 29

«Поділля»: Дворник, Гресь, Швець, Рижук, Бельчич, Ліповуз, Котюн (Маховка, 90+2), Макарченко, Муляр (Охрончук, 74), Джурко (Морговський, 86), Бабак (Колесников, 85). Запасні: Шевченко, Степаненко, Миколайчук. В.о. головного тренера: Віталій Костишин.

«Скала»: Фіяло, Дударенко (В.Кузів, 35), Подоляк, Фляк, Гусак, Баранов, Намуйлик, Маляренко (Дурда, 80), Хагназарі (Заїченко, 66), Полюганич, Мельник (Р.Кузів, 78). Запасні: Білик, Николишин, Альохін. Головний тренер: Роман Гнатів.

Попередження: Ліповуз, 32, Бельчич, 53, Муляр, 72 — Мельник, 52, Фляк, 55, Гусак, 62