shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» – «Скала». Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу керманич «Поділля» Віталій Костишин і головний тренер «Скали» Роман Гнатів поспілкувалися з журналістами.

Віталій Костишин, в.о. головного тренера «Поділля»

– Дуже задоволений результатом. Через такі перемоги до хлопців приходить впевненість у своїх силах, тому вдома ця перемога була дуже важлива для нас. Тепер зовсім інший настрій у мене та хлопців. Так, перемоги поки даються нам непросто, але сподіваємося, що надалі здобувати перемоги бути легше. Але для цього потрібен час. Через такі матчі хлопці прогресують. Надіємося, що з кожним днем, тижнем та місяцем виглядатимемо все краще і краще. Ми над цим працюємо.

Роман Гнатів, головний тренер «Скали»:

– Результат закономірний. Було видно, що «Поділля» більше налаштоване на перемогу. У діях господарів було більше агресії, тому вони заслужено перемогли. Наша команда на сьогоднішній день не може нічого протиставити, щоб бодай зіграти внічию у таких матчах.

– Чому?

– Ми команду зібрали за тиждень до чемпіонату. Поки хлопці були свіжі, вони грали, а потім пішов спад і пішли травми. Втрата нашого найкращого нападника Володимира Гладкого стала відчутною, адже без нього немає кому забити і загострити. Контроль м’яча сам по собі нічого не несе, адже треба створювати моменти. Поки це у нас не виходить.

– Можете порівняти те «Поділля», яке ви обіграли у серпні, і сьогоднішнє?

– Я не можу сказати, що відбулись кардинальні зміни. Ще тоді і відзначав, що козир «Поділля» – швидкі контратаки. Маючи швидких флангових півзахисників, вони це використовують, а гол був забитий завдяки швидкій контратаці і прострілу з флангу. Я дивився матч «Поділля» проти «Агробізнесу», і мені сподобалася гра хмельничан. А рівень наших футболістів і їх ставлення до футболу дає той результат, який ми маємо на сьогодні.

Прес-служба «Поділля»