«Поділля» U-19 у меншості зіграло внічию з «Поліссям»

У рамках 4-го туру чемпіонату України U-19 серед команд Першої ліги юнацька команда «Поділля» зустрічалася у Житомирі з місцевим «Поліссям» (1:1).

Після двох поразок поспіль хмельничани налаштовувалися взяти сьогодні три очки, тим паче протистояти довелося аутсайдеру чемпіонату, який перед звітним туром мав у своєму активі всього одне очко. І «Поділля» було близьке до перемоги

Гості впевнено контролювали хід гри і відкрили рахунок у середині першого тайму. Це Сергій Ковальчук скористався передачею Яна Морговського, переграв на фланзі свого опонента і увірвався у карний майданчик суперника, а далі майстерно пробив у дальній кут. Але піти на перерву з перевагою у рахунку підопічним Олександра Ірклієнка не вдалося. Господарі підчатували неузгодженість хмельничан у захисті і реалізували вихід один на один.

На старті другого тайму «Поділля» знову могло виходити вперед . Хороший момент мав Ян Морговський, але голкіпер суперника врятував свою команду. Гольові епізоди також мали Андрій Наконечний, який не виростав вихід один на один, і Роман Худік, якому не вдалося головою замкнути верхову передачу.

Можливо, подоляни і дотиснули би господарів, адже мали перевагу, але завершувати гру вони змушені були вдев’ятьох. Через другі «гірчичники» достроково завершили гру Костянтин Абзалов та Віталій Миколайчук. Незважаючи на це, гості не відсиджувалися у своїх воріт і намагалися відповідати своїми атаками, та фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию.

За тиждень, 11 жовтня, «Поділля» прийматиме вдома команду «Любомир» з Київщини.

«Полісся» U-19 – «Поділля» U-19 1:1
Голи: Бенедик, 38 – Ковальчук, 25

«Поділля»: Шевченко, Кошелак, Майко, Абзалов, Худік, Лівандовський, Миколайчук, Морговський, Бондарчук, Ковальчук, Наконечний. На заміну виходили: Королюк, Коваленко, Ватав, Тодавчич, Кривденко. Головний тренер: Олександр Ірклієнко.