shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Бейдерман: «Арбітр Сальніков просто знищив команду»

Президент «Поділля» Євген Бейдерман прокоментував перипетії матчу проти «Арсеналу-Київщина» (1:2) і роботу бригади арбітрів на чолі с Павлом Сальніковим, а також звернувся до вболівальників.

«Почну з того, що мені зовсім не зрозумілий сам механізм призначення арбітрів на матчі Другої ліги. Наприклад, чому на гру «Арсенал-Київщина» – «Поділля» був призначений саме Павло Сальніков з Херсону, який вже «проявив» себе у матчі «Енергія» – «Мир» і прославився на всю Україну? У тому матчі він припустився жахливих помилок і потім був відсторонений від суддівства. Але що змінилося з того часу? Його навчили судити? Ось він отримав призначення на нашу гру в Обухові і просто знищив команду», – відзначив Євген Станіславович.

«Як можна тренувати гравців у такій ситуації та щось їм пояснювати? Для чого цей чемпіонат? У мене є безліч питань, на які просто немає відповідей. Таким арбітрам не можна дозволяти судити навіть ДЮФЛ, адже вони вбивають футбол. Так просто знищується робота гравців, тренерів та керівництва. Навіщо тренувати, навіщо вкладати свої сили на кошти в клуб, якщо три людини на полі в суддівській формі можуть вирішити всі питання власноруч? Я не бачу майбутнього в українському футболі з таким станом справ. Дуже прикро, що такі явища мають місце».

«Також я хочу звернутися до вболівальників «Поділля», справжніх і не дуже. Мені дуже неприємно, коли ви дозволяєте собі образи на адресу команди, навіть якщо не бачили гри, а судячи лише з результату. Коли виграємо, тільки і чути хвалебні оди, а після поразок лише заклики зніматися з чемпіонату. Футболісти також це читають, а після такого суддівства, як в Обухові, це вдвічі образливіше. Не потрібно робити висновки лише по рахунку. Після вчорашньої гри навіть вболівальники «Арсеналу-Київщина» підходили до команди і співчували, адже добре бачили все те, що відбувалося на полі».

«Хочу сказати, що я не дам ображати команду, яку ми будували не один рік. Впевнений, що хлопці не зламаються, але їм дійсно потрібна підтримка, тому запрошую справжніх вболівальників у суботу на стадіон», – резюмував президент хмельницького клубу.

Прес-служба «Поділля»