shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

«Поділля» – ФК «Львів». Післяматчева прес-конференція

Після закінчення матчу керманич «Поділля» Віталій Костишин і головний тренер ФК «Львів» Андрій Чіх поспілкувалися з журналістами.

Віталій Костишин, в.о. головного тренера «Поділля»:

– Гра видалась важкою, особливо у першому таймі, коли ми майже всією командою сиділи біля своїх воріт. Але ми молодці, що витерпіли цей навал, хоча доводилося грати проти вітру. На другий тайм ми вийшли зовсім іншою командою, протистояли супернику, добре захищались і вибігали у контратаки. Другий тайм мені сподобався, як і результат. Дякую хлопцям за подарунок мені на день народження.

– Що змінилось у грі команди після перерви?

– Ми переговорили у роздягальні і пояснили, що, де і як. Також трішки перебудувалися, грали вже по вітру, а це дуже важливо. Нам було легше бігти вперед і робити передачі.

– З чим пов’язана заміна Швеця?

– Він зазнав пошкодження.

– Чи є побоювання, що ця перемога трохи розслабить команду, як після переможного матчу зі «Скалою»?

– Авжеж, такі полювання є. У нас поки немає стабільності. Будемо налаштовувати хлопців, щоб вони не припускалися помилок. Нас очікує важлива гра на виїзді, хоча для нас всі матчі важливі, адже потрібно брати очки. Боятися ми не будемо.

Андрій Чіх, головний тренер ФК «Львів»:

– «Поділля» виграло закономірно, і ніяких претензій бути не може. Мали багато кадрових проблем, провели тільки дві заміни, але це не виправдання тому, як ми сьогодні грали. У «Поділля» було більше бажання і пристрасті, тому вони заслужено перемогли.

– Але у першому таймі ваша команда контролювала м’яч…

– Ми грали за вітром. Подали близько 15 кутових, але на ці стандарти треба йти з більшим бажання забивати, а не просто займати позиції, які награвали. Треба більше пристрасті і бажання, хоча по першому тайму я не маю великих претензій до команди, а ось другий тайм ми повністю провалили.

– Могла бути недооцінка суперника?

– Цього не могло бути. У нас така ж молода команда, як і у «Поділля». У першому матчі ми переграли цю команду за рахунок бажання, а на цей раз емоцій нам не вистачило.

– Можливо, ваші підопічні вже думають пhо Кубок України?

– Цей фактор має місце. Маємо завдання вдало зіграти в Кубку України, хоча нам випала команда Прем’єр-ліги. Буде важко, але ми ставимо завдання поборотися. Не забуваємо і про чемпіонат. Це були матчі, в яких ми були зобов’язані брати очки, хоча сьогодні ми не заслуговували взяти очки.

Прес-служба «Поділля»