«Поділля» U-19 не втримало перемогу над «Локомотивом»

У рамках 6-го туру першості України серед юнацьких команд у Першій лізі «Поділля» U-19 зазнало поразки у Києві від місцевого «Локомотива» (1:4).

Якщо подивитись на кінцевий рахунок і на заголовок цієї новини, то здається, що це важко поєднати, але «Поділля» дійсно було дуже близьке до перемоги, якби не провал у останні десять хвилин матчу, який і призвів до розгрому.

На перерву саме хмельничани йшли з перевагою у рахунку, хоча на полі здебільшого точилась рівна гра. Це Віталій Миколайчук на 44-й хвилин скористався фланговою передачею і розібрався з голкіпером суперника, майстерно того перекинувши. Були у хмельничан ще моменти для взяття воріт, але перший тайм загалом виявися не багатим на події.

Друга половина зустрічі почалась з пенальті у ворота «Поділля», та Сергій Шевченко двічі впорався з одинадцятиметровим, адже головний арбітр змусив гравця «Локомотива» перебивати. Також рефері щедро роздавав гостям жовті картки, яких за другий тайм назбиралося шість, але не хочеться знову торкатися суддівського питання.

Заради справедливості, у другому таймі господарі мали відчутну перевагу, а посприяли цьому три заміни у складі «Поділля» у перерві – Андрія Ліповуза та Валерія Степаненка тренерський штаб поберіг, а Костянтину Абзалову у одному з епізодів зламали ніс.

Зрештою, «Локомотив» зрівняв рахунок на 82-й хвилині, але втримати бодай нічийний рахунок хмельничанам не вдалося, а господарі вдало скористалися помилками молодших від них на два-три роки опонентів і забили ще три м’ячі.

«Поділля» зазнало четвертої поразки у чемпіонаті і залишилось на восьмій сходинці у турнірній таблиці, а за тиждень, 25 жовтня, у себе вдома пройде випробування ще одним лідером – «Колосом» з Ковалівки.

«Локомотив» U-19 – «Поділля» U-19 4:1 (0:1)
Голи: ?, 82, 86, 87, 90+3 – Миколайчук, 44

«Поділля»: Шевченко, Солодкий, Абзалов, Майко, Степаненко, Ліповуз Лівандовський, Кошелак, Мартинюк, Миколайчук, Худік. На заміну виходили: Вапнічний, Кривденко, Ярош, Дан.